Gizlilik Sözleşmesi


Kişisel bilgilerinizin güvenliği nperde.com için en önemli konulardan birisidir.  www.nperde.com da kullanılan hiçbir bilgi, 3 ncü taraf kişi, kurum veya kuruluşlar ile kesinlikle paylaşılmaz.  www.nperde.com müşterilerinin ve/veya ziyaretçilerinin kişisel gizlilik haklarına kesinlikle riayet eder.

Sistemimiz tamamen internet tabanlı olduğundan; kullanıcıların zahmetsizce tanınabilmesi ve veri güvenliğinin onaylanabilmesi için kullanıcıların web tarayıcılarına "cookie" adı verilen veriler gönderilir. Müşteri bilgisayarında saklanan bu veriler (cookie) belli aralıklarla güncellenir. Dünyada bir çok firmanın kullandığı kabul gören bu teknoloji ile site performansı ve güvenliği  en yüksek düzeyde tutulur.

Bazı durumlarda bankadan yada firmamızdan sözlü olarak , İhtiyaç duyulursa yazılı olarak siparişinizin teyidi istenebilir.

Bu durumda bankanız yada firmamız sizi kayıtlı bilgilerinizden ulaşarak arayacak ve siparişiniz ile ilgili onay isteyecektir. Bankanızın ve firmamızın size ulaşabilmesi için bankanızda kayıtlı bulunan ve sitemize kayıt olurken vermiş olduğunuz iletişim bilgilerinin güncel olduğundan emin olunuz.

Önemli Hatırlatma : Güvenlik kontrolü sırasında telefon numaranızın ulaşılamaz olmasından dolayı siparişiniz iptal edilebilir.

Lütfen mağazada girdiğiniz telefon numarasının doğru olduğundan emin olunuz, siparişiniz ile ilgili her türlü bilgilendirme için bu numaralar ve e-posta adresiniz kullanılacaktır.

Sadece Adrese Teslimat Yapılır...

Tüm gönderiler adrese ve sipariş esnasında vermiş olduğunuz kişi bilgilerine teslimat yapılır. Kargo şubesinden kesinlikle ürün teslimatı yapmıyoruz.

 

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZ ve VERİ GÜVENLİĞİ

Bilgilerinizi ve mahremiyetinizi korumak www.nperde.com da en önem verdiği konulardan birisidir. Bu bilgiler; müşteri, bayi veya bayi yetkililerinin isimleri, adresi, telefonu, e-mail'i ..vs gibi bilgiler olabilir.

www.nperde.com bu bilgileri sadece kendi iş amaçlarına uygun bir şekilde kullanır. Bu hassas ve kişisel bilgiler en yüksek güvenlik standartlarında saklanmaktadır: Ve bu bilgiler T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde; yalnızca yetkili personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle korunmaktadır. Bu sistem ayrıca tüm veri tabanımızın güvenliğinden de sorumludur. www.nperde.com bu bilgileri hiç bir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşmayacağını, satmayacağını ve hiçbir şekilde kötüye kullanmayacağını taahhüt eder. www.nperde.com  müşterilerinin ve ziyaretçilerinin kişisel gizlilik haklarına riayet eder.  

 

KREDİ KARTI ve GÜVENLİ ALIŞVERİŞ GARANTİSİ

www.nperde.com  sizlere 24 saat kesintisiz hizmet verebilmek için en son teknolojiler kullanılarak yapılandırılmıştır. Hiç bir zaman ve hiç bir koşulda www.nperde.com müşterilerine ait kredi kartı bilgilerini saklamaz, kayıt edemez. Hiç bir www.nperde.com çalışanı da www.nperde.com müşterilerinin kredi kartı bilgilerine ulaşamaz.

Dolayısıyla kredi kartı bilgilerinizi hiçbir zaman kimseye göstermemiş olursunuz.

Bu zaten kullanılan güvenlik sistemi ile de (SSL) mümkün değildir. Bu amaçla, sipariş işlemleri sırasında Kredi Kartı Güvenliğiniz için; dünyanın kabul gördüğü Global Sign 128-bit SSL (Secure Socket Layer) güvenlik sistemi kullanılır. Kredi Kartı bilgileriniz gönderilmeden önce şifrelenir, ve bu şekilde yola çıkar. Transfer esnasında bilgileriniz asla çalınamaz. SSL teknolojsi sunduğu üstün güvenlik ve şifrelemedeki yöntemi sebebiyle dünya standardı haline gelmiştir. Tarayıcınız (Internet Explorer, Netscape..vs) bu sistemi hemen tanıyacak ve girdiğiniz sayfaların güvenli olduğunu size bildirmek için; -http- ile başlayan adres satırında güvenli sayfalar anlamına gelen -https- (secure pages) ile başlayan adresleri gösterecektir. Yine tarayıcınızın alt kısmında güvenlik durumunu gösteren KİLİT işaretini göreceksiniz. Güvenlik sistemimiz Microsoft Internet Exlorer, Netscape Navigator ve SSL kullanabilen tüm tarayıcılar ile uyumludur.

www.nperde.com  belirlediği bu güvenlik standartlarına uygun kalabilmek için; veri güvenliği ve internet teknolojisi şirketlerinden sürekli profesyonel destek almaktadır.

Sitemizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

Saygılarımızla. NPerde.com